Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy futtathatom a Crysis 2-t...

Hogy futtathatom a Crysis 2-t Win7-en, ablakban,640x480-as felbontásban?

Figyelt kérdés
A játék menüjében ugye a 800x600 a legkisebb. Némi keresgélés után egy hasonló dolgot találtam, miszerint jobb katt az ikonra, tulajdonságok, Kompatibilitás fül, és pipa a "Futtatás 640x480-as felbontásban"-hoz. Ez sajnos semmi eredménnyel nem járt, az ablak megmaradt 800x600-as felbontásban.

2012. ápr. 10. 18:59
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Aztán minek kell az úgy neked?
2012. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát azért kell az úgy nekem, mert általában "egyszerre" három dolgot csinálok a gépemen, de ezt eddig két monitorral tettem. Most viszont (nem részletezem) csak egy monitorral gazdálkodom. Így hát előnyös ha az ablak ekkora méretű.
2012. ápr. 10. 19:07
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
:D Hogy lehet egyszerre Crysis 2-zni, meg mellette még valamit csinálni? Az nem egy olyan játék, ahol ráérsz tenni-venni, amíg nem jön senki.
2012. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, van igazság abban, amit mondasz. A másik két tevékenységem a filmezés és msn, vagy programozás. Ez utóbbi esetén természetesen nem váltogatok a játék és a programozás között, de ha elmegy a kedvem, vagy az ihletem, akkor átváltok rá pihenésképp. Lehet, hogy ez képtelenségnek hangzik, de én már megszoktam, hogy így csinálom.


Szóval van valami ötlet?

2012. ápr. 10. 19:13
 5/6 Smartguy86 ***** válasza:

[link]


Próbáld meg ezt

2012. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez bejött :) Köszönöm!


Azért azt elárulnád, hogy találtál rá? Csak mert én vadul gúgliztam, de ezzel a honlappal nem is találkoztam.

2012. ápr. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!