Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Crysis 2-ben hol találhatom...

A Crysis 2-ben hol találhatom meg melyik pályán és hol a a Hologram kiegészítőt?

Figyelt kérdés
Ha leht egyáltalán ja a game eredeti tegnam rendeltem és ma 09:00-ra hozták is ki a CD galaxis-tól.Mert már csak az hiányzik.Magyarul nyomom és ott írta hogy " fegyver kiegészítők 12/13"

2012. ápr. 20. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

elmagyarázom hogy crysis 2 mutliban hogy működik ez az attachment rendszer:

ha sokat ölsz egy fegyverrel előbb utóbb fejlődni fog a "fegyver" meg is nézheted hogy mennyit kell még ölnöd vele. szóval mikor fejlődik kapsz rá egy attachment unlockot ésöö unlockolhatod a hologramot ha szeretnéd... bár szerintem a leghasznosabb a light shotgun amivel fejre lősz azonnal öl de csak ha elég közel vagy hozzá a granade launcher amivel a lába elé vagy lábára kell lőnöd meg az extended magzine sok sikert!

2012. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én a Single Player-ről beszélek.
2012. ápr. 21. 12:52
 3/4 anonim válasza:
Single Player-ben nincs ilyen!
2012. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 master chief válasza:

Nekeme is ugyan ez van, minden szinten kijátszottam mindent begyülytöttem ( dögcédula, e-mail, szuvenír, kulcsok stb.) Csak az fegyver tartozékok nincsnek meg 13/12 pedig minden fegyveren megva az össze mégis az írja ki hogy 13/12 ez mi?

(eredeti a játék)

2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!