Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamachi-nak, számít-e az,...

Hamachi-nak, számít-e az, hogy statikus vagy dinamikus az IP? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szeretnénk cod5 Co-op mission-t játszani egy komámmal, /Hamachin keresztül/ aki messze van tőlem. Bent is van a netwörkben amit csináltam, mukodik a pingelés, mukodik a böngészés is, viszont indítjuk a játékot és nem látunk szervert se ő engem, sem én őt, lanfixünk van, elméletileg mukodnie kell, de mégsem. Próbáltunk Tunngle-t, az teljesen off, próbáltunk Garena-t, az 5 percig jó, ami azt jelenti, hogy megtalálja a szerverem a koma, indul a játék, játszunk 5 percet és kész vége. Egyikünk sem wirelessel csapatja a netet, mindkettőnknek jó netje van. Arra gondoltam, hogy amiatt nem tudunk normálisan játszani egymással, amiért pl DC++ ban nem tud két passzív egymástól tölteni, vagyis két dinamikus IP címmel rendelkező felhasználó bukta az egymással való kontaktot. Egyéb hozzáfűznivaló? Kérlek írjatok választ, már ezzel szenvedünk nagyon régóta és tiszta cink ez a helyzet. Köszönöm a válaszokat /ha érkezik egyáltalán, mert a tendencia azt mutatja, hogy én nem nagyon kapok választ a kérdéseimre/
2012. ápr. 23. 22:40
 1/4 anonim válasza:

"DC++ ban nem tud két passzív egymástól tölteni, vagyis két dinamikus IP címmel rendelkező felhasználó bukta az egymással való kontaktot."


He? Ezt mégis honnan veszed? Nagyon kevered a dolgokat. Passzív az, aki nem tud portot nyitni, ennek semmi köze nincs a dinamikus Ip-hez.


Az egyéb játékkal kapcsolatos dolgokról nem tudok nyilatkozni. Hamachi-n át megy minden más?

2012. ápr. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hamachinál tök mindegy, de tényleg kicsit kevered a dolgokat.
2012. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem
2012. ápr. 27. 13:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóval Hamachinak tökmindegy statikus-e vagy sem? vagy tudok portot nyitni vagy sem?
2012. ápr. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!