Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan "kémprogram"...

Létezik olyan "kémprogram" amivel látom a másik gép monitorán mi történik éppen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 02:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja a CIA nak van ilyen progija.
2012. ápr. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
azért nem kell odáig elmenni:D
2012. ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
létezik. az más kérdés, h fizikai hozzáférésednek kell lennie a gépen, valamint a gép használójának nagyon antikockának kell lennie, hogy ne vegye észre hogy valami nincs rendben...
2012. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 lindmayer ***** válasza:
team viewer
2012. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pj0tr ***** válasza:
Mi közöd van hozzá, hogy kinek mi van a monitorján? Az iskolákban még esetleg, de feltételezem nem egy iskolában vagy rendszergazda.
2012. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
2012. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A Team Wiewer távoli segitségnyujtási program és nem kémprogram. Használata bizalmi elven alapszik.

Vele én is sok segitséget nyujtok, de csak családon belül és a nagyon szűk baráti körben.

Szerintem ne kémkedjél, inkább segitsél

2012. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hozzáférés megoldva hisz tanár vagyok, csak olyan progi kéne ami nem jelzi a tanulónak hogy épp valaki csatlakozott hozzá.
2012. máj. 2. 15:25
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenről nem tudok, szerintem nem létezik. Nagy baj lenne a digitális világban, mert sokan "kémkednének". De még egy cégen/iskolán/ belüli zárt rendszerben se tudom elképzelni. Persze fejlődhet a világ, de azért ne az anonimitás kárára...
2012. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Pj0tr ***** válasza:
60%

Tanár vagy? Gratulálok!

1) Ha rendes óráról van szó akkor nem is szabadna máshoz hozzáférniük! Ha látni akarod nem tilos nyilván, de akkor emeld meg a segged és fáradj a terem végébe, hogy ráláss a monitorokra.

2) Ha tanórán kívüli elfoglaltság (pl be lehet menni délutánonként), akkor semmi közöd, hogy melyik gyerek mit ír a facebookon, esetleg a leveleit nézi!


Attól, hogy gyerekek, nekik is vannak jogiak, van privát szférájuk! Ne turkálj mások magánéletében!

2012. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!