Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem akarom letölteni az msn...

Nem akarom letölteni az msn új verzióját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elkezdte jelezni az msn hogy új verzió jelent meg és töltsem le, de én elégedett vagyok a régivel és nem kellenek plusz dolog, amiket amúgy sem fogok használni. Korábban is volt ilyen és akkor nem foglalkoztam az ablakkal, de egy idő után nem hagyott belépnem a profilomba, amíg fel nem mentem, hogy letöltsem a frisset.

Azt a kérdésem, hogy lehet e tenni azért, hogy a új verzió letöltése nélkül is tovább használhassam a programot?



2012. ápr. 26. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, felejtsd el a microsoft klienst és tegyél fel egy aMSN-t. Kevesebb erőforrást eszik, tudja amit kell, nincs teleszemetelve marhaságokkal és nem piszkál folyton az új verzió miatt...
2012. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint az msn egy még régebbi verziójára gondolsz, amiben csak az alap dolgok vannak?
2012. ápr. 26. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, az aMSN-re gondolok ( [link] ) ami egy ingyenes, nyílt, multiplatform program, ami mindazt tudja, amit egy MSN kliensnek kell, de nincs tele fölösleges szeméttel. Évek óta megelégedéssel használom (munkahelyen windows alatt, idehaza Linuxon)
2012. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz :). megnézem
2012. ápr. 27. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!