Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a lego indiana...

Letöltöttem a lego indiana jones 2-őt. De mikor elindítom akkor kéria shader model 2. 0-t. Korábban már volt ien problémám de akkor a shader model 3. 0-val volt gond. MIt tegyek?

Figyelt kérdés
A VGA-m az nvidia geforce tti 4200,operációsrendszerem pedig win xp,win7(kettő egyszerre,mikor bekapcsol a gép akkor ki lehet választani őket)1,5 gb ram-om van,nem találom a videókártyám legfricceb driverjét sem,aki talál az az URL-t küldje el plz.előre is köszi!

2012. ápr. 26. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem driver probléma, hanem nincs meg a hardveres támogatás a GPU részéről. A DX8-as videokártyák nem ismerik a Shader model 2.0-t vagy nagyobbat. Sajnos kártyát kell újítanod (A Radeon 9000 széria -kivéve a 9200- illetve a Geforce FX 5000 széria, már SM2.0 kompatibilis, illetve a Geforce 6 vagy a Radeon X1000 széria már SM3.0 kompatibilis).
2012. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Ti 4200 pontosan DX8.1 illetve Shader Model 1.4 támogatással rendelkezik.
2012. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de driver-t ,a leg frissebet nem tudtok szerezni,mert már a minecraft sem megy,pedig délelött még ment,angolul azt rakja ki h kell frisebb driver.de a kérdésben szerepelő játékot meg csináltam h induljon,swiftshaderrrel,de most meg a cpu-val van gondja,mopst már nagyon idegel,ha tudtok driverekte mondjatok,vagy agp-s vga-kat,amik shader mode 3-asoklesek létszíves!
2012. ápr. 26. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A swiftshader egy szoftveres render, amit a procit terheli, ami sokkal lassabb a hardveresnél. Biztos vagyok benne, hogy komolyabb SM2.0/3.0 kódoknál játszhatatlanra lassul a grafika. Lehet, hogy a Minecraft is ez az alkalmazás miatt nem indul, mert bekavart valamit a meghajtóprogramnál, bár ez nem biztos.

Nvidia archív driver:

[link]

Win7-hez szerintem nincs hivatalos meghajtóprogram.


Fentebb viszont írtam, hogy a Shader Model 3.0 támogatás a GeForce 6000 szériától (pl: 6600GT) illetve a Radeon X1000 szériától (pl: X1650 Pro) van támogatva.

2012. ápr. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 27. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!