Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul el a Star Wars...

Lilike34 kérdése:

Nem indul el a Star Wars Battlefront 2! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kéri a cd-t!A crack meg van csak nem tudom mit kellene vele csinálni!!Légysziiiii segííííííííííííts!!!

2012. ápr. 29. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A crack file-t másold a játék mappájába oda ahol felül írja a játék indító file-át, ha meg történt a dolog és kéri a cd-t akkor tedd be neki a cd-t, ha így sem jó akkor: [link] akkor innen leszeded az egyik mini image-t és beteszed a virtuális meghajtódba és indul.
2012. ápr. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ahova feltelepiteted a játékor oda be kell másolni


egyszerübb mod ha rámész az asztalon lévö parancsikonra job egérgombal és ott tulajodonságok aztán fájl helyének meg tekintése vagy valami ilyesmire kell menni és megnyitja azt a ampát ahova telepiteted a játékot és oda be kell másolni :) aztán utána már megy is

2012. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisz.07 válasza:
Bemész a mappájába ott a Game data mappába és ott indítod el! Nekem is kérte a cd-t de bementem oda és ott próbáltam és ott jó lett :)
2012. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem azt írja ki hogy wrong disc inserted please insert the original battlefront 2 cd/dvd és nem tudok játszani
2013. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 panszi9 válasza:

crack file-ra nyomsz egy másolást, helyi lemez->program files->Lucasarts mappa->star wars battlefront 2 mappa-> gamedata mappa->Battlefront2 egy klón fejjel->oda a mappába

beilleszted a fájlt és felülírod :)

2013. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!