Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Titeket nem idegesít az, hogy...

Titeket nem idegesít az, hogy world of tanks NAGYON unfair?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a francia amx 13as tankok ritka nagy kib*szás (főleg nekem mint t50-2 tulaj), de ezeket leszámítva viszonylag egyenlőek az erőviszonyok.

igaz, a francia tankok óta szinte be se kapcsoltam a játékot

2012. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 MrBlack23 válasza:
81%

egyáltalán nem unfair. egy jobb játékos most is legyőzi a rosszabbat, ha nagyjából azonos szintű tankokban ülnek (igen ez a francia tankokra is vonatkozik) mivel lehet, hogy a francia tankok gyorsak és 5x 6x lőhetnek gyorsan, de aztán fél percig semmit nem tudnak tenni. győztem már le sok amx 12t illetve amx13 75-öt a t-50-esemmel, ki kell kerülni a lövéseket, aztán a semmi páncélzat miatt a francia tankoknak esélyük sincs, valamint kv-2 152mm-es fegyóval nagyon szépen le tudja szedni a francia semmi páncélú tankokat.

tehát nem unfair, meg kell tanulni, melyik tankkal melyik tank ellen hogy kell játszani, és jó leszel

2012. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a gond az, hogy egy amx 13as (főleg a 13 90es) egy csatában bármi ellen mehet, egy gyors 75ös ágyúval semmi perc alatt ki tud osztani egy ezres sebzést, ami egy képzett vezető esetén egy light tankot helyben kicsinál, vár egy kicsit, majd azzal a lendülettel megy a nagy tankok ellen. míg az összes többi light tanknál előre kell gondolkodni, hogy vagy nagyobb tankok vagy support egységek ellen akar menni

szóval hacsak nem egy 37mmes automata van felpakolva (ami végjátékban csak light és arty ellen ér bármit is, még a tankelhárítókat is felesleges s*ggbelőni vele), akkor futás

2012. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Phoney ***** válasza:
100%

Engem valamiért sose a franciák lőnek ki. Sokkal nehezebb egy könnyűtankkal cikázni (és eltalálni valamit), mint kilőni azt a könnyűtankot. Hányszor kaptam el torony nélküli TD-vel T-50-et, miközben másik 4 tank egyfolytában mellélőtt... érdekes:P


Egyáltalán nem unfair, csak az ember nehezen jön rá, hogy még nem tanult meg jól játszani a tankjával. Rengeteg játékoson látni, hogy azt sem tudja, mit csinál.


Nem egyszer láttam sírást olyan random meccs elején is (jaaaj ez a matchmaker, de unfair), amit aztán röhögve megnyertünk.


Az egyetlen „unfair” dolog, amit tapasztaltam, hogy szerintem a program nyilvántartja az ügyes és a balf*** játékosokat, és gyakran ezzel variál válogatáskor. Nem ritka pl. hogy egy adott járművel 6-7 meccsen keresztül nem tudok győzni, akkorse, ha 5 ellent lövök ki, mert „valamiért” mindig kilöveti magát az egész csapatom.

2012. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ha szerintetek nem unfair akkor próbáljatok pz38nA-val kilőni egy E75-öt.
2012. máj. 23. 19:06
 6/14 Phoney ***** válasza:
64%

Ja persze, ez unfair. A játék nem támogatja azt, hogy megállj tier4-en és ne akarj továbbmenni.


Aa Pz38nA viszont az egyik kedvenc tankom, mert jobb felderítő a Leopardnál is. Fel kell fogni, hogy neked nem dolgod kilőni az E75-öt! Ez csapatjáték. Egy kimaxolt Pz38nA-val az a dolgod, hogy felderíts és túlélj a meccs végéig. Győztes csatában simán össze lehet szedni felderítéssel 500 XP-t és 10 ezer pénzt, sőt, többet is. Csak tudni kell, mit csinálsz. Egy csomó ember van, aki kiseggeli a tier 10 tankját és még mindig nem tud játszani. Ha nem tanulsz meg játszani a választott ággal, akkor Tier 10-en is ugyanolyan unfairnek tűnik majd a játék.


Azt se árt tudni, hogy pénzszerzésre a tier 4-5 járművek a legjobbak (leszámítva a prémium tankokat), és tier 8-tól (ha nem játszol elég jól) gyakran a kistankokkal kell kifarmolni a javítás- és lőszerpénzt...

2012. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Phoney jól írja, kis tankokkal a dolgod a felderítés, a magányos arty-k (esetleg TD-k) levadászása, vagy robbanó lövedékekkel a nagyobb tankok felszereléseinek rongálása (ha nem vagy célpont). valamint végjátékban, ha kiegyenlítetten hullanak az emberek mindkét oldalon, akkor körülményektől függően a gyors bázisfoglalás is a te feladatod. a tényleges sebzésosztást hagyd a nagy tankokra
2012. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annak nincs értelme, hogy bemenjek az ellenség közé, és egy másodperc alatt kilövessem magam.
2012. jún. 1. 19:05
 9/14 A kérdező kommentje:
a felderítő tankokkal csak ezt lehet csinálni.
2012. jún. 1. 19:06
 10/14 Phoney ***** válasza:
51%

Akkor én biztos arra kapok 500 XP-ket a P38nA-val TierIX-es meccsekben, hogy kilövetem magam egy mp alatt.....


Amíg nincs rendesen kifejlesztve, addig tényleg vegetálás vele a játék (ez nagyobb tankokra is igaz), de ha benne van a nagy motor és a nagy rádió, meg a 100%-os sofőr, akkor lehet vele normálisan felderíteni. Minek mész be az ellenség közé? Elég ha meglátod őket, nem kell az arcukba menni.


Ismerni kell a térképet, nem szabad veszélyes helyen lelassulni, jól kell használni a lejtőket, és figyelni kell a térképet, hogy épp hol nem látszik az ellenség. Az E75 sem atyaúristen, abban is egy pillanat alatt kilőnek majd, ha csak mész előre.


XP-t/pénz kapsz minden tankért, amit te láttál meg elsőnek, és azért is, ha utána valaki kilövi. Aztán a meccs végén a csapat össze teljesítménye alapján jár a bónusz, ami jobb lesz, ha volt rendes felderítés. Ha 100-as a lövészed, akkor mozgás közben is jól tudsz lőni (közelre), és MINDEN meccsben vannak tankok, amiket a legjobb ágyúval szétszedhetsz, ha mozgásban maradsz.

2012. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!