Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Esetleg valaki Ashampoo...

Esetleg valaki Ashampoo Office 2012-hez végleges serial (nem próbaidőset) kódot?

Figyelt kérdés
Sajnos a Microsoftosat még csak nem is tudom letölteni, még a hivatalosat sem, mert szórakozik a kódokkal, meg egyébb hülyeségeket csinál. Így ahhoz a termékhez, még a kipróbálás szintjén sem jutok el.

2012. máj. 12. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig nálam MS Office 2007 és 2010 is perfektül működik, virágbolti verzióban. Nem tudom, nálad mi lehet a gond.
2012. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Virágbolti verzióban?

A regisztrációnál egyszerűen hiába írom be a rendszerük által kiküldött próbalicensz kódsort egyszerűen nem fogadja el. Na, de mindegy, akkor is csak, ha sikerülne eljutni a telepítésig, akkor is csak 30 napig használhatnám. Félelmetes, hogy nincsen ingyenes verzió!

2012. máj. 12. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj ki egy ingyenest:

[link]

2012. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, köszi. Ezt nem tudtam, hogy létezik. De kicsit körülményes a használata.
2012. máj. 13. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!