Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv. Valaki irjon nekem ehez...

Üdv. Valaki irjon nekem ehez a hangkártyához egy drivert, mert nem találom sehol. : Realek AC'94 hol lehet letöltenmi a drivert?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 18:57
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a harverazonositókkal keresni:


Számitógép - Jobb egér katt - Tulajdonságok - majd Eszközkezelő.


Itt keresd azt az eszközt, amire kiváncsi vagy

(telepités után sárga kérdőjeles az eszköz - és az Egyéb eszközök között van - kattits rá (kinyilik) ami benne van azt nem ismerte fel a gép és nem telepitett hozzá drivert)


Kattints kétszer az egyikre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatta lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod (CTRL+V). Egy kicsit lebutitod (elég a VEN és a DEV - Vendor és Device ), utánna irod Driver plusz az OP rendszert és már keres is.

Példa gugli keresésre : VEN_1002&DEV_94C1 driver windows XP


Itt egy mintakép hardwerazonositóra :

[link]


Sok sikert.

Üdv.


Ui. : Ha nem megy másold ide a hardverazonositó első sorát és én is megpróbálok drivert keresni + kell még, hogy milyen operációs rendszerhez kell a driver.

2012. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!