Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraftban márt van az hogy...

Minecraftban márt van az hogy az íjász zombi mindíg alváskor bejön a házamba?

Figyelt kérdés
Eredetileg egy üreg a házam aminek volt egy bejárata meg egy kürtője nos a bejárathoz résmentesen 3x san van rakva egymás után duplaszárnyú ajtó és az ágyam egy külön szobában van és azt is lezártam aegy ajtóval, a ház végében nyilík a bányám az levan zárva egy ajtóval+ a bányában sincs tudtom szerint olyan hely ami egy üreghez vezet tehát minden le van zárva mért jön be az a nyavajás??

2012. máj. 20. 14:25
 1/9 Robcsi14 ***** válasza:

beszarok ! XDDDDD


Bocs

2012. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem bemegy, hanem odaspawnol. Figyelj, hogy legyen elég világítás a házban.
2012. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsomkovacs ***** válasza:
Ha jól tudom, hostile mobok (mint a CSONTVÁZ íjász), 7-es és kisebb fényerősségnél keletkeznek. A fáklya 13-as vagy 14-es fényerejű, és elvileg kockánként 1-el csökken.
2012. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A házam ki van rakva fákjákkal és az imént láttam hogy bejött az első ajtón és a két ajtó között volt:D odamentem aztán lecsaptam:D
2012. máj. 21. 00:10
 5/9 anonim válasza:

rosszul teszed fel az ajtót!

kivülröl tedd és nem tud bemenni

2012. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De asszem ha az ágyad a sarokba teszed akkor (asszem ugynevezik) bebaggolnak
2012. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cheesysnail ***** válasza:
Úgy tedd le az ajtót, hogy kifelé nyíljon. Mivel a mobok csak tolni tudnak egy kifelé nyíló ajtót meg nem lehet betolni. Vagy csinálj vasajtót, viszont ehhez kell egy ajtónyitó. De ez ne taposó legyen.
2012. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
jolvan mindegy akk használom azt egy éledlsinek + csapdának mert nem vesznek le hpt XD
2012. máj. 21. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Fedd le a bejáratot valamilyen blokkal
2012. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!