Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Particionálás után nem tölt a...

Particionálás után nem tölt a gépem, miért?

Figyelt kérdés

Windows xp telepítő cd segítségével partolva lett a gépem (két külön partot összeolvasztottam), majd miután kiléptem a telepítőből a gépem nem akart betölteni (mellesleg két másik partot raktam össze, nem azt amin a win alapvetően volt). Megpróbáltam berakni a telepítő cd-t újra, kiugrik, hogy "a számítógép hardverkiépítésének a vizsgálata", majd sötétre vált a képernyő és nem történik semmi.


Telepítő cd nélkül pedig annyit ír ki, hogy "disk boot failure".


Mi lehet a baj és mit tudok tenni?



2012. jún. 19. 07:57
 1/2 Shaddark ***** válasza:

A partíciopnálásnaá be kellene állítanod melyik legyen az elsődleges amiről bootol a rendszer.

Valószínűleg valamelyik partícionáltad állítottad be bootoláshoz, ezért azon keresi.

Amúgy ha van rajta rendszer miért nem xp alól csináltad?

Akkor nem kavarod össze mert látszik mit csinálsz.

2012. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van. Nem rendszerpartíciós műveletet oprendszer alól kell csinálni és akkor nincs ez. Be kéne bootolni egy partíciómenedzsert is tartalmazó CD-ről (pl. Hiren's boot) és megnézni, hogy mit kevert az a drága telepítőlemez vagy mit néztél el vagy rontottál el...
2012. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!