Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-en adminként miért...

Windows 7-en adminként miért nincs meg minden jogosultságom a mappákhoz? (pontosabban 1-hez) +ezzel kapscsolatos steam hiba

Figyelt kérdés

hivatalos oldalról letöltöttem a steam-et, felraktam, elkezdte magát frissíteni, de 26% körül hibát ír ki: steam.exe main exception error delete steam.exe failed.

Rengeteg fórumon néztem a megoldást, lépésről-lépésre próbálkoztam, egyetlen egy módszert nem tudtam megcsinálni (az, amelyikben ki kell törölni a steam.exe-t manuálisan), mert mikor át akarom a mappáján állítani az írásvédettséget, nem engedi, azt írja, hogy nincs jogosultságom hozzá



2012. jún. 25. 19:29
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem két mappa az az 1 : "Program files" és "Windows"

Windows 7-ben ebben a két mappában (alapértelmezett telepités után) még "adminként" sem tehetsz meg mindent. (törlés, átnevezés, létrehozás, tiltva van - csak olvasásra van jogosultságod "adminként" is).


Próbáld "adminként" is a jobb egér - Futtatás rendszergazdaként is a másoló, törlő programon.


Vagy húzd le a legkissebre az UAC.


Start menű - Vezérlőpult - Rendszer és biztonság - Felhasználói fiókok felügyeletének módositása

Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az UAC le van húzva minimumra, megpróbálom máshova telepíteni, majd küldök visszajelzést
2012. jún. 25. 20:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Máshol sem jó :(
2012. jún. 25. 20:46
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha az UAC le van huzva minimumra, akkor már csak egy módon tudod kitörölni azt a fájlt :


[link] (Choose the Startup Repair Recovery Tool : 1-től a 7-dik lapig)



- Win7 telepitő DVD-ről bebootols (1,2. lap),

- A nyelvi ablaknál a tovább gombot nyomod (3.lap).

- Majd javitást választod (NEM A TELEPITÉST) (4.lap)

- Egy kicsit dolgozik (5.lap).

- Majd egy Tovább gomb után, (6.lap),

- Válaszd a Parancs-sort (7.lap).


Parancs-sorban pedig már azt csinálsz amit akarsz.


Parancsok :

D:

cd "Program files"

cd steam

delete *.*

cd ..

rd steam


Vagy valami hasonló módon tudod törölni a "steam" mappában lévő összes fájlt és magát a "steam" mappát.


Sok sikert.

Üdv.

2012. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem csak egy normális megoldás kéne a telepítési hibára, nem b@szakodni a win7 telepítőlemezemmel, de azért köszi :)
2012. jún. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!