Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki gondolja még azt, hogy a...

Ki gondolja még azt, hogy a Word 2007 egy szar használhatatlan szemét?

Figyelt kérdés

2012. jún. 26. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

emelt infó érettségi része volt, egyáltalán nem az. azt csinálja amit én akarok, ergo tudni kell kezelni.

te nem tudod kezelni ezek szerint vagyis nem a program a hibás...

2012. jún. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor próbáld a 2010-et, azt jobb használni.

Az elsőnek van igaza, ha nem tudod használni az nem a program hibája. Minden ugyanott van, csak nem egy menüt nyitsz le és egy menüpontot keresel, hanem egy panelt, és egy ikont keresel. Gyorsabban meg lehet tanulni használni, mint a 2003-t.


Ezek szerint neked a Win8 sem fog tetszeni, mert ott is átvették az intézőbe a paneles nézetet.

2012. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MaXXeGee ***** válasza:

A nagypapám kedvenc mondása jut olyankor az eszembe, mikor hasonló kérdéseket és véleményeket olvasok.

"Attól még, hogy nem tudsz úszni, nem a víz a hülye"

2012. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A World 2010 egy kicsit újított grafikailag de nekem mind2 tetszik.

Sokkal átláthatóbbak az újabb office programok mint a 2003-as zavarodott valami meg elődei.

2012. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hulladék ez mind.

MSOffice, amelyik a saját változataival se kompatibilis! Akkor tűntettem el örökre a gépemről a 2002-t, amikor hieroglifákat láttam karekterek helyett. Előbb OpenOffice-al próbálkoztam, aztán LibreOffice került fel. Ezt nem adnám semmiért, a legrégibb (Word 97-es) fájlokat is kezeli, a legújabbak mellett. Ingyenes...

2012. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor van gond, ha el kell küldeni egy docot valakinek, és az megnyitja az MS Wordbe és összeborul az egész dokumentum, rossz helyen vannak eltörve a dolgok, egymásba csúsznak a szövegek... Ha csak nyomtatni kell, akkor jó az Open/LibreOffice, de manapság már nem ez a jellemző.
2012. jún. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 3.4-től kezdve nem tapasztaltam semmiféle hibát LibreOffice-val, egyébként MS 2003 formátumra mentve küldöm el. Az Impress pedig vetitésnél meg sem különböztethető a Power Pointtól. Most a 3.5.4-nél tart és egyre jobb.
2012. jún. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, ha lesz egy kis időm kipróbálom. :)
2012. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt van a Fóruma.

[link]

2012. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Acrab válasza:
Én is úgy gondolom :D fuck this shit... kicsit bonyolultabb dokumentumoknál rengetegszer a rejtett oldal beállítások nem a nyomtatási képnek felelnek meg, a kinyomtatott anyag pedig teljesen más margó értékeket produkál. A microsoft az adobe-tól vehetne példát, ahol a különféle verziók ugyanazt az elvet alkalmazzák újra és újra, s nem őrjítik meg az embert.
2012. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!