Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok két képet egymás...

Hogyan tudok két képet egymás mellé tenni Adobe Photoshop CS4-el?

Figyelt kérdés
Leírná valaki, lépésről lépésre
2012. jún. 29. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ezt Paint-al is meg lehet csinálni.
2012. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Bírom az ilyet...

Minek van Photoshop ha az alapnak az alapját se tudod?

Neked elég lenne PhotoFiltre is, én még nagyon rég először azzal tanultam meg az alapokat!


De azé leírom hogy van PS-ben.

ctrl+n itt meg adsz egy akkora értéket hogy tuti kiférjen a két kép egymás mellett (inkább nagyobb legyen)

majd ctrl+o és innen megnyitod mind két képet külön fülön.

Majd mind két képen külön a fülre fent jobb klikk> 'áthelyezés új ablakba' (amit először készítettél az maradjon) ezután a két ablak kiugrott és innen jobb oldalt lévő réteget mind két képről külön áthúzod az első nagy fehér képre. Ha ott van mind két kép akkor a mozgató eszközzel (V betű) tudod igazítgatni. Ha a méreteken is kell majd igazítani akkor ctrl+t (ügyelj melyik réteg van kiválasztva!) végül az első vágás eszközzel (C betű) levágod a kilógó részeket. Majd ctrl+s mented. (ne PSD-be hanem JPG vagy valami normálisba)

2012. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De se××fejek vagytok. Mintha ti alapból tudtátok volna hogy hogy kell. Én is kiváncsi lettem volna rá, de nem tudom meg mert idejöttek az "okosok" oltani.
2014. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!