Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Mi miatt lehet ilyen lassú a java letöltése?

Már fél órája ülök a gépnél, a downloading installer ablaknál pedig még mindig több, mint két órát ír ki, a várható befejezésre.

Ez normális, fel lehet gyorsítani? Vagy egyáltalán érdemes várni?

Köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: Java, letöltés

2012. jún. 29. 16:16  Privát üzenet  

A válasz

az offline t kellet volna választani

[link]

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2012. jún. 29. 16:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát nemt udom...elkezdtem letölteni az offline-t de ott is több, mint egy órát ír...

# 2/2Időpont 2012. jún. 29. 16:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Win7 telepítés - A win7-nek 1 GB RAM-ra van szüksége. Nekem 512 van. Ha ráteszem a Win7-et? Akkor nem indul el, vagy csak lassú? Mit tegyek? Bővítsem a memóriát?
Milyen programot használjak?
Windows Intéző lassú első indításkor, ennek mi lehet az oka?
Windows Live Messenger letöltése windows 7-re?
1 napja kaptam az értesítést hogy frissíthető az arc S android 4. 0-ra miután felraktam észre vettem hogy rohadt lassú tényleg ennyire nem bírja vagy pedig más a baja?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!