Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó vírusirtó a advanced...

Milyen jó vírusirtó a advanced systemcare with antivirus?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok a véleményetekre tudnátok nekem cikket linkelni meg teszteket de magyarul!véleményetek
2012. júl. 5. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasd el a hozzászólásokat.

2012. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez vírusirtó funkció nélkül van...
2012. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az egy régebbi változat erröl beszélek: [link]
2012. júl. 5. 14:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az Advanced SystemCare is egy rakás sz@r, vírusírtót pedig végképp nem ilyet használnék.
2012. júl. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bis higy ezt irom ,de elmondanád hogy neked mér nem tetszik mert ha leirod azt hogy sz@r abból nem fogum tudni mi bajod van velem elmondanád?
2012. júl. 5. 14:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi vele a problémám, hogy olyan dolgokba nyúl bele amibe nem kéne. Több esetet láttattam mikor újra kellett rakni a rendszert az advanced systemcare futtatása után.
2012. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
velem még nem történt az mintha egy mály tisztitás után ujra kellet volna rakni a gépemet meg azt irják a bitdeffender vírusírtó motortja épitetet abba be de én inkább szeretnék látni teszteket a system care vírusírtójáról
2012. júl. 6. 17:12
 8/8 anonim válasza:
Össz. annyit tudok róla mondani hogy még a kib@szott CMD-t se engedte elindítani és beletelt vagy 1 órámba mire ki tudtam takarítani.
2013. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!