Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft hamachis szerveremen...

Minecraft hamachis szerveremen mindent megcsináltam amit mondtak hogy mit kell ahhoz tenni hogy pluginokat tudjak berakni. De egyszerűen nem működnek a pluginok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 19:39
 1/3 Argloss ***** válasza:
Fuss neki újra, talán mégsem követted olyan pontosan amit mondtak neked, de mivel nem írtad le, hogy milyen utasításokat követtél és mit csináltál így nem valószínű, hogy tudni fogja bárki is, hogy mit rontottál el...
2012. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
letöltöttem a craftbukkitot, beraktam a szerver mappájába és rákattintottam hozott létre mappákat meg ezeket és a plugins mappába beleraktam a pluginokat
2012. júl. 5. 20:57
 3/3 Wolfenstein2000 ***** válasza:
talán régebbi verziószámhoz vannak. egy plugint nem mindig fejlesztenek a végtelenségig, csak azokat, amik alapok, és mindenki használja.
2012. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!