Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Witcher 2 Assasins of...

The Witcher 2 Assasins of Kings Enhanced Edition hiba, vagy egyszerű bénázás?

Figyelt kérdés

Üdv!Ma eljutottam a The witcher 2 Assasins of Kings Enhanced Edition-ben, hogy a 2. felvonásban be kell menni az Alapítók alagútjába.(Vergen melletti alagútrendszer)

Itt kell ugye találkozni Zoltannal, stb.Megkapjuk a kardot is.Láttam hogy vége a küldetésnek.Ezek után elmentem megcsinálni a többi küldetést, és azt veszem észre, hogy újból megkaptam az alagutas küldetést, ahol Zoltannal kell találkozni.Oké, mondom visszamentem meg minden, elszedtem az alagútban a halott törptől a kulcsot,és mikor mentem volna a kijárat felé, akkor nem volt ott senki.Pedig ott kellene lennie.Ezt nem értem skacok, itt akadtam el:S.Kellene az a rohadt kard amit kapok ott a játék folytatásához.



2012. júl. 5. 20:52
 1/1 Vinnar válasza:
Nekem voltak ott úgyhogy nem tudok segíteni :(
2013. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!