Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Komolyan le lehet majd frissít...

Komolyan le lehet majd frissíteni ilyen olcsón a Windows 8-ra?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 8. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát látod. Valahogy rá kell csalogatni az embereket arra a Metrós szarra.
2012. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Főleg hogy két kattintással vissza lehet állítani az asztalt...


Amúgy igen, én is láttam már, úgy néz ki olcsó lesz. Persze eredeti windows 7 kell gondolom hozzá.


A lényeg: én kivárok, aztán ha azt mondják hogy jó, akkor átváltok, de aztán lehet hogy nem, nekem jó a 7 is.

2012. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen. De csak azok frssithetek ily olcson akik, a kövtkező feltételeknek meg felelnek!

1. 2012. június 2. és 2013. január 31. között vásárolt egy Windows 7-el rendelkező számítógépet!


- Fonotos a dátum meg említése! Mert akik előbb, vagy később vettek Windows 7-et, vagy windows 7-etel rendelkező gépet azokra nem vonatkozik. Példul én rám sem vonatkozik sajnos, mert én még 2011.-ben vásároltam a Windows 7-et és a számítógépet. Sok helyen ahol ezen részét reklámozzák a Windows 8-nak, a részletes feltételeket ki felejtik!


További részletek:

[link]

2012. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!