Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok felvenni onlie tv adást? (filmet stb. )

Figyelt kérdés

Van internet download manager-em de azzal nem tudom felvenni,mert nem tudom ott leállítani,ahol vége a filnek,tehát folytonosan vesz,mert ugye az adá folytonos és nincs vége.

Ugyanígy vagyok az online rádiokkal is.


Olyan progi kéne,ami addig vesz,amíg én akarom és el tudja menteni a felvett adást,amikor leállítom a felvételt.


Köszi!!



2012. júl. 8. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Csak 15 napig tudod használni, de ha akarod, priviben küldök neked egy ingyenes kódot és így tovább használhatod. A felvétel előtt be kell állítani azt a részt, ahol a film megy, és beállítani, hogy a géped hangszóróiból rögzítse a hangot.

2012. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*azt a részt a képernyőn, ahol a film megy
2012. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajna így csak 8fps-el vesz fel,nekem viszont 25 fps kellene minimum.

De igazából nem is felvevő kéne,hanem valami letöltő progi,amit meg lehet állítani tatszőleges időben és akkor is el tudja menteni az online adást.


Tudom,hogy TV tuner lenne az igazi,dehát sajna az nincs.

2012. júl. 16. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!