Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims2 jó Utat nem indul el...

Mániákus93 kérdése:

Sims2 jó Utat nem indul el mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sims2 Jó utat verzió nem indul el. Fel raktam a simát és a házi kedvencet ezek működnek szépen. De amikor fel rakom a Jó utat és lépnék be akkor nem történik semmi egyszerűen semmi. Valaki nem tud valami praktikát? Vagy, hogy mi lehet a probléma?

2012. júl. 8. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
alapjáték fent van? eredeti?
2012. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen persze fent van az alapjáték és még egy kiegészítőt is felraktam a házi kedvencet. Utána jött a jó utat felrakom meg minden aztán rá kattintok el idítás és semmi nem történik.:S Nem tudod mi lehet baj?:S Ja igen eredeti mind a három játék ezért is böki a csőrőmet, hogy nem indul el:D
2012. júl. 8. 14:53
 3/6 anonim válasza:

szexuális témában kerestem, erre rábukkantam erre a kérdésre... tetszenek a címkéid :DD.

amúgy eredeti a játékod? ha nem, crackelted rendesen?

2012. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ja bocsi, nem láttam, hogy eredeti. szerintem amúgy az eredeti játékokkal van a legtöbb szopás (tényleg, ezt is betehetted volna a címkékhez :D), szóval ha már megvetted, akkor tökmindegy, ha letöltöd, a letöltött játékoknak általában nem szokott annyi bajuk lenni, mint az eredetieknek.
2012. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike haver tudtam, hogy ezekre a címkékre hamar rá találnak XDDDD Jaja eredeti jól beszopattak érted..:D Megveszi az ember hogy milyen becsületes erre itt beszopom vele a dárot:D
2012. júl. 8. 21:49
 6/6 anonim válasza:
A házi kedvencek nem később jött ki, mint a jó utat? Próbáld meg inkább azt indítani, hátha...
2012. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!