Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DirectX (r) Frissítési hiba?

DirectX (r) Frissítési hiba?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan problémám hogy frissítettem a Videó kártyám-at s azuán kért a gép egy újraindítást ami meg is történt. Miután ez megtörtént elkezdet betölteni a gép de Boot-olásnál befagyott. Egy újraindítás után helyreállt ez a probléma de amikor betöltött minden észrevettem hogy átrakta minimum felbontásba a videó kártyát.Megnéztem az Eszközkezelőbe a videó kártyát és VGA alap videó kártya volt benne a Nvidia GeForce M310 helyett. Megint megismételtem a frissítést s akkor már minden rendben ment. Nem volt Boot befagyás se semmi. De amikor el szeretnék indítani programokat akkor kidobja azt a hiba üzenetet hogy nincs megfelelő frissítés a DirectX -emen ami DirectX 11. Már megpróbáltam eltávolítani a DirectX-et de nem sikerült. Mindig azt jelezte hogy DirectX 11 van a gépen! Valamilyen tanács? Ha helyes tippet adsz amitől elmúlhat ez a problémám akkor küldök 1 CSOKIT!

A választ Előre is köszönöm!


Video kártyám: Nvidia Geforce M310



2012. júl. 10. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a hiba még fenn ál?
2012. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen a mai napig is! Egy játékot meg szeretnék nyitni s kidobja azt hogy rossz az update a DirectX-en
2012. júl. 10. 23:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy megpróbáltad eltávolítani? Olyan nincs, nem lehet, része a rendszernek. Ha belebuheráltál, nem csoda, hogy nem működik.


Kezdd azzal, hogy leírod, milyen oprendszer, és honnan próbáltad a DX-et frissíteni, ha próbáltad egyáltalán.

2012. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Windows 7 Home Premium 32 Bit Service Pack 1.

Azelött jelentkezett a hiba mielött megpróbáltam eltávolítani. Amikor megnyitom a játékot akkor ezt a hibát írja: The latest version of Microsoft DirectX(r) is required to play Source SDK Base 2006


[link]

2012. júl. 10. 23:54
 5/16 anonim ***** válasza:
Optimus kártyád van?
2012. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Optimus???
2012. júl. 11. 00:00
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor van egy nvidia GPU, meg egy Intel GPU, és dinamikusan váltogat a kettő között attól függően, hogy éppen 2D vagy 3D program fut. Az az Optimus.
2012. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A frissítés előtt nem volt semmi probléma?
2012. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Értem köszi!

Frissítés előtt semmi! Kiírta hogy új frissítés elérhető a driveren s frissítettem s azután jelentkeztek a hibák...:S

2012. júl. 11. 09:49
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus hiba hogy egy frissítés bekavar ezért vissza kell térni egy korábbi verzióhoz


Próbálj meg rendszer visszaállítást csinálni vagy tölts le egy régebbi videókártya drivert

2012. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!