Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek ha a vágóprogramom...

Mit tegyek ha a vágóprogramom nem írja ki dvd-re az anyagot?

Figyelt kérdés

adobe premiere 2.0 -ás vágó progit használok, és nem csináltam semmit....de nm írja ki dvd-re az anyagokat....

jók a lemezek....az anyag hosszúsága , nagysága se sok....

nm értem mi lehet a baj...ha vki ért hozzá, legyen kedves segítsen.....mrt szinte mindent átnéztem, de nm működik...előre is köszönöm...



2012. júl. 11. 00:34
 1/5 anonim válasza:
Pontosabban mit értesz az alatt, hogy írja ki dvd-re az anyagot? Elrontja a lemezt? Nem kínálja fel ezt a lehetőséget? Amennyiben van olyan opció, akkor érdemes .iso formátumban menteni a videót és bármely más programmal pl dvddecrypterrel kiírni lemezre.
2012. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ajánlja fel a az exportálás után a kiírást ...mármint a burn-t....eddig nm volt ezzel gond...az iso-val még nem próbálkoztam...a burning-gel összeegyeztethető???
2012. júl. 11. 00:41
 3/5 A kérdező kommentje:
letöltöttem a dvddecrypter-t....oan mintha passzolna a premiere-hez...most elmenti ISO-ként és utána előhúzonm fájlként és automatikusan megkérdezi h dvd-re mehet e?....ez 1xerűre sikeredett kérdés volt...:)
2012. júl. 11. 00:47
 4/5 A kérdező kommentje:
1enlőre nagyon köszönöm...sztem működni fog .....csk sokáig tart most a kiírás....kösy még1x
2012. júl. 11. 00:55
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon-nagyon köszönöm, annak aki este segített ...így meg tudtam csinálni a munkám....zsakesz
2012. júl. 11. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!