Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miket törölhetek ezekből,...

Miket törölhetek ezekből, amik nem fontosak? Segíts!

Figyelt kérdés
Nagyon lassú lett a laptop, azt írja állandóan ,hogy nincs hely a helyi lemezen, gondoltam törölök a programokból , melyikek nem fontosak amiket törölhetek? kép mellékelve [link] és még mit tudok tenni, hogy rend betegyem a gépem? honnan miket töröljek még? KÖSZÖNÖM.
2012. júl. 17. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk fogalmunk sincs róla, hogy te miket használsz.


A BrowserCompanion-t nem tudom micsoda. Én törölném.

A DivX Setup is mehet, szerintem (ha már van VLC-d).


Nekem kb. 50 program van felhányva és nem észlelek lassulást. Nem fut semmi feleslegesen.

Start menü; a kis szövegmezőbe írd be:

msconfig majd nyomj Enter-t. A felugró ablakban az automatikus indítás fülön vedd ki a pipát azon programok elől, amelyeknél nem kell, hogy a rendszerrel automatikusan induljanak.

2012. júl. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem több szász program van a gépen és egy cseppet se lassult,inkább Töredezettségmentesítést csinálj.vagy szedjél le valami tisztító programot és nézd meg nincs e vírus a gépeden!!
2012. júl. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a pirossal jelölteket nyugodtan ledobálhatod a gépedről :


[link]

2012. júl. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Sajnos nem nagyon értek már ezekhez a dolgokhoz, nem tudom , hogyan kell Töredezettségmentesítést csinálni, és a vírusirtókhoz sem konyítok túlzottan.

2012. júl. 17. 06:26
 5/8 anonim ***** válasza:

"a pirossal jelölteket nyugodtan ledobálhatod a gépedről :"


A Norton Security Scan-t már akkor miért nem jelölted meg?

2012. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pirossal jelölt képet felejtsd el, a válaszolónak fingja sincs róla, hogy mit használsz (ahogy nekem sem, de ezt írtam is).
2012. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Desktopra mentett mappákat helyezd át máshova, tedd ugyanazt a dokumentumok mappába mentett dolgaiddal is
2012. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A pirossal jelölt képet felejtsd el, a válaszolónak fingja sincs róla, hogy mit használsz (ahogy nekem sem, de ezt írtam is)"

Én is ezt mondom. Ha az okoskára hallgatsz ("piros törölhető"), akkor letörlöd a vírusírtód, a Skype-od az egyetlen fotószerkesztőd de még egy sima doc fájlt sem fogsz tudni megnézni, mert office sem lesz a gépeden és a virtuális meghajtóról és a Silverlight nélkül egy pár oldal videóiról is lemondhatsz. Ez minden letöröltetne a gépedről, gondolkodás nélkül.


Mivel mi nem tudjuk, hogy te mire használod a géped, így felelőtlenség lenne bármit is mondani. Ha kevés a "C"-n a hely partíciót kéne átméretezni, mert egy eleve kicsi rendszerpartíció (5-10 GB) már a kezdetektől kicsi és később csak rosszabb lesz...

2012. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!