Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom meg Windows7...

Hogyan tudom meg Windows7 alatt, hogy éppen mi fut a gépemen?

Figyelt kérdés

Néha indoktalanul lelassul a gépem és szeretném megtudni, mik a "láthatatlan" akadályozók. Lassan tölt be egy-egy program, a net is lassúvá válik, de nem egyfolytában, csak időnként, de akkor akár fél órán keresztül is.

Vírusirtás megvan, az nem talált semmit. Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 17. 09:20
 1/7 webmester-ter ***** válasza:
a startmenün jobb klikk és Stask Manager vagy feladat kezelő és ott pedig a process fül alatt megtalálod az éppen futó programokat vagy alprogramokat
2012. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyit módosítanék, hogy nem a start menün, hanem a tálcán.
2012. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, vagy CTRl+ALT+DELETE billentyűz egyszerre lenyomod, és ott feladatkezelőt kiválasztod, ez akkor is jó, ha lefagyott a géped, ezt megfogja nyitni
2012. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 17. 09:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, ki is nyílt a feladatkezelő, de ott csak ez van: [link]
2012. júl. 17. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb oldalon van az a 2 "nyíl". A bal oldalira rákattintasz, és "Folyamatok" fül.
2012. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Soha nem találtam volna meg azt a két kis nyilat. Köszönöm szépen. Betyárosan sok dolog fut. Még ismeretlenek is. Szóval még egyszer köszönöm szépen!
2012. júl. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!