Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a kik (omegle.com on...

Mi az a kik (omegle.com on kérik)?

Figyelt kérdés

Omegle.com on kérdezgetik, hogy van-e kik em?

mi az a kik???

mire jó?

annyit tok, hogy androidon és ioson is van, de mi az?



2012. júl. 25. 15:40
 1/3 anonim válasza:
Valamelyik nap beszélgettem egy amerikai sráccal, ő is kérte a KIK -et. Megkérdeztem mi az, azt válaszolta, hogy egy messenger (nem tudom hogy fordítsam ezt magyarra, de na, érted mi az, olyasmi mint maga az OMEGLE). Persze ezután megkérdezte, hogy "are you horny"? Úgyhogy menekültem, de most már legalább tudom, hogy a KIK -et minden bizonnyal chatsex -re használják.
2012. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2013. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia. ez egyátalán nem valami sexmessenger vagy ilyesmi.. Ez egy olyan messenger amin alapján az egész világból emberekkel beszélni lehet. Mint például a Whats Up. Ez is olyan. A kik-be egy nevet kell megadni mint a facebookban. A whats-up on meg egy telefonszámot. És ha megvan és találat van. Akkor bárkivel tudsz kapcsolatot teremteni. :) KIs aranyos messenger, telefonra. azthiszem. :)
2013. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!