Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ujratelepitettem a windowst...

Ujratelepitettem a windowst es most nem megy a MAX PAYNE3, mi lehet a baj (masik patricion volt a jatek es azt nem lett formazva)?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog menni, ha nem telepíted újra, mert hiányoznak a fájljai a Win meghajtóról (registry, appdata stb...)
2012. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A roming es appdata mappakat vissza masoltam (de a GTAIV se megy - pedig ha 6 fajta GTAIV.t nem probaltam mar ki mindegyik hibazik amikor telepiteni akarom...mar toroltem a mappakat(appdata,... de akkor is))
2012. aug. 2. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:

"hibazik amikor telepiteni..."

Mit ír ki egészen pontosan mindegyik?

DirectX, driverek fenntvannak?

2012. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem érted, hogy az AppData-n belül másolhat 1500 helyre. LocalHost, Roaming, Local, rejtett fájlokról nem is beszélve, és mivel igen nagy játék, nyilván a Registry-ben is van vagy 40ezer bejegyzése. Telepítsd már újra aztán had éljünk tovább mi is.
2012. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A rejtett mappás dolgokat másoltam vissza(reinstall elott csinaltam beloluk egy masolatot)


Nekem fontossabb a GTAIV,szoval most kanyarodjuk át arra ha lehet :)



Mindegyik mással hibázik. Amit reinstall elott telepitettem fel és mukodott az CRC hibaval állt meg. (át másoltam más helyre akkor is ugyan ezt csinalta (HDD.m 100% hdd sentinellel nezve))


Toltottem le GTA IV complet editiont nCore rol az ISD...dll hibaval allt le (bemasoltam a W/System32) nem segitett.


es meg ezen kivul vagy 5 - 6 jatekot is letoltottem amik a legnépszerűbbek voltak a TPB,nCore,BeLoad oldalan.

2012. aug. 3. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!