Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fájl eredeti módba való...

Fájl eredeti módba való visszaállítása?

Figyelt kérdés

Leírom érthetőbben.

Letöltöttem egy cbr. fájlt(ez a képregények megjelenítésére való a számítógépen). Mivel nem volt programom a gépen ami segítségével KINYITHATTAM volna ezért megpróbáltam nyitni más programokban(PDF, jpg...stb.). Viszont már rájöttem a titok nyitjéára. Viszont ahhoz eredeti állapotában kell lennie. És ha megint letöltöm akkor a gép)mivel megjegyezte) ugyanúgy pdf-ben jelenírti meg. Aminek a segítségével NEM lehet megnyitni. Tehát a fájl egy fehér lapként nézett ki. Most a fehér lap közepén a pdf jel vagy más program jele van. Ezt elszeretném onnand tüntetni.

Hogy lehet visszaállitani eredeti formájába?

Ha valami nem világos elmagyarázom.

Előre is köszönöm!



2012. aug. 2. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb gomb a fájlon/Társítás/alapértelmezett program választása?

Aztán bepipálod, hogy mindig ezzel nyissa meg.

2012. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társítás - alapértelmezett CDisplay
2012. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Társítás visszavonása. Igen pontosan ez kell, de a két válaszban leírtak nem vonatkoznak a WIndows 7-sekre. Azokon hogy kell(ha nem tévedek)?
2012. aug. 3. 00:20
 4/4 SimkoL ***** válasza:

Total Commander

File-ra ráállsz

File

Hozzárendelés

2012. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!