Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen játékot tudtok mondani...

Milyen játékot tudtok mondani amibe van telekinesis eröd?

Figyelt kérdés
Lehet hogy furát kérdeztem és nem mindegyik játékba van de pl bioshock,jericho(igaz itt csak lök bár telekinesisnek van elnevezve)ezekbe is van de mást is akarok amibe ilyen erönk van és lehetöleg pc re.(a legjobb az lenne ha élő holttestet is tudnék mozgatni:D)Válaszokat előre is kösszönöm
2009. júl. 19. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az az élő holttest?

Amúgy meg Might And Magic sorozat Dark Messiah tagjában van telekinézis, és ha bevadulsz, akkor az élő embert is tudod rángatni.

2009. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A half life 2-ben van egy fegyvered amivel tudsz tárgyakat mozgatni. Nagyon jó játék, ajánlom. Akkor van még a Psi-Ops, amiben szintén van telekinézis, falon átrepülés és hasonló képességek.
2009. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
TES IV: Oblivion-ban is van, bár nem túl hasznos.
2009. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen játékokat kedveled én a helyedben letölteném a Fable - The lost chapter-t, mert abban van minden, amit te nagyon megszerethetnél. Lehetsz gonosz is benne, akkor a végére a sátán leszel, de ha a jó oldalt választod, akkor a végén glória nő a fejed fölé. Ajánlom mindenkinek. ;)
2009. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos ezeket ismerem tehát még nem jutotam jó válaszokhoz de ezzeken kivül még a legachy of kain(bocs ha rosszúl írtam)ismerem ha más tuttok akor irjátok le.ja és nem a ti hibátok én nem írtam le higy ezeket se írjátok sry
2009. júl. 20. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Helo, a második vagyok

találtam neked mégegy játékot, a neve second sight, ez is telekinézises.

Itt olvashatsz róla: [link]

2009. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A PSI-OPS-tól én jobb játékkal még nem játszottam.Az a game nálam vitte a pálmát.Telekinesis van még a star wars force unleashedben.
2010. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!