Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, amivel...

Létezik olyan program, amivel HD minőséget lehet "rontani"? Mert a gépem nem bírja el a HD-t, valószínű a processzorom gyengesége miatt.

Figyelt kérdés

Ott merül fel a probléma, hogy amikor feliratosan nézek animét, filmet, csúszik a felirat és nagyon zavaróan.

Arra lennék kíváncsi létezik-e olyan program, amivel ezeket a 300 mb fölötti mkv fájlokat át lehet konvertálni pl egy 170-200 mb méretű avi fájllá.


18 éves lány


2009. júl. 19. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
nem a te gépeddel van a baj hanem a felirat készítővel .Ha jól tudom akármiylen gépen elmegy a film .Mien géped van?
2009. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felirat időzítésével van a baj, nem a gépeddel. Keress hozzá más feliratot.
2009. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha dupla magos processzorod van, az akármilyen gyors, vinnie kell minimum a HD Ready felbontású videókat, ha a FullHD-t nem is. Esetleg egy jobb videókártya, az ősszes HD-val kezdődő ATI kártyában van HD videó támogatás.
2009. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért elég jártas vagyok a feliratozásban is, szóval tuti nem azzal van a hiba, főleg mert olyan ismerőseim is fordítanak, akik tudják hogy remekül időzítenek...

Ömm szóval ez a gép hibája akkor is. És elég gyenge a proci(intel 2300...) videókártya (geForce 6600) szóval előbb merülne fel bennem a proci gyenguszsága mint a videókarié... de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ.... :/

2009. júl. 21. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!