Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hang vezérelt számítógép?

Hang vezérelt számítógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresek egy olyan programot, ami által, tudom a számítógépemet, (Windows XP) hangommal irányítani. Tehát hogy ha én mondok neki valamit, azt nyissa meg, stb. Ha lehet, olyan programot ajánljatok amit lehet tanítani, tehát én tudom beállítani, mit csináljon melyik parancsra.

Ha tudtok ilyen programról, kérlek írjátok le nekem.



2012. aug. 7. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott figyel alapból a kisegítő lehetőségeknél, bár úgy tudom ezt leginkább a fogyatékkal élők számára találták ki - átlag embernek csak lassabb lesz a használat tőle. Win7 lehet, hogy már modernebb verziót használ, de pl. a böngészők nagy része is mind támogatja a dolgot, abból is sokmindent lehet nyitni.
2012. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár így jobban belegondolva lehet, hogy a hangbeállításoknál, a Microsoft Sammel van ilyen funkció, nem tudom pontsoan, mert már rég használtam XP-t, mindnesetre a Vezérlőpulton előbb-utóbb rábukkansz.
2012. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!