Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítesz? Windows Movie...

Segítesz? Windows Movie Maker-rel kapcsolatban? Lent.

Figyelt kérdés
Windows movie maker-ben szerkesztettem egy videót.. amit el is mentettem.. és elkellene küldenem az egyik ismerősömnek.. csak az a baj, h ahogy elmentettem, és megnyitom akkor úgy jelenik meg mintha tovább akarnám szerkeszteni..tehát neki is úgy jelenne ki.. hogy tegyem át winamp-ba, vagy valahova? nem akarja átteni sehogysem :@

2012. aug. 8. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
projektként mentetted valószinüleg. mentsd el valamilyen videó formátumban akkor azt át tudod küldeni .
2012. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A projekt az egy olyan fájl ami még nem kész videó, csak azt tartalmazza amit csináltál a videóval.
2012. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jobb felső sarokban kattints a film mentése feliratra és válaszd ki, hogy milyen video formátumba szeretnéd elmenteni, aztán várd meg amíg elkészül a videó. Utána már le tudod játszani bármelyik videó lejátszó programmal.
2012. aug. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2012. aug. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!