Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Word - ben, hogy...

A Microsoft Word - ben, hogy kell beállítani azt, hogy a helyesírási hibákat piros vonallal aláhúzza? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Régen be tudtam állítani, de most elfelejtettem, és történt vele valami... tudtok segíteni? Esetleg leírni, hogy melyik lehetőségekre kattintsak (nézet, elrendezés, stb.)?


Köszi a választ, és sürgős lenne!



2012. aug. 9. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Így?

[link]

2012. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F7 és kipipálod, h nyelvhelyesség, nem? :D
2012. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2:

Nem, még rosszabb most...

2012. aug. 9. 16:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Első, ne haragudj, de nem találom ami kell, nem tudnátok úgy elmagyarázni, hogy pl:


Kezdőlap -> beállítások...

stb.?


Microsoft Office Word 2007- em van...

2012. aug. 9. 16:02
 5/6 A kérdező kommentje:

De azt szeretném, hogyha helytelenül írok egy szót, azt pirossal aláhúzza, hogy észrevegyem, mert úgy szoktam meg...

hogy kell beállítani hogy aláhúzza pirossal??

2012. aug. 9. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A bal sarokban fönt kattints az ikonképre- /ott ahol megjelennek a lehetőségek/ kinyílik egy ablak, és alul jobb sarokban lesz olyan, hogy a Word beállításai. Ide katt, majd- a kinyíló ablakban ott lesz a nyelvi ellenőrzés. Itt aztán beállítod magadnak ahogy szeretnéd, /ott lesz a helyesírás ellenőrzése írás közben is/, meg sok más egyéb. Ha elvégzed a beállítást, Nyomsz egy OK-t. üdv.
2012. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!