Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Sony vegas pro miért? (lent)

A Sony vegas pro miért? (lent)

Figyelt kérdés
A sony vegas PRO miért fagy le amikor kijelölöm a videót amit be akarok rakni?Mert volt nekem cyberlink power director ami jó volt de lejárt a trial.Utána letöröltem és ujra raktam és akkor is azt irat h már lejárt ha valaki tud erre megoldást vagy valami jobb videó vágot,szerkeztót az irjon.

2012. aug. 9. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs azzal a Vegas-al. Nekem is volt hasonló. Az egyik ok amiért lehet, hogy 64bites oprendszerre szintén 64bites vegasod van. Gondolom torrentezted, nekem special hibás volt, és pontosan ugyan ez volt a baja ahogyan azt leírtad.


A másik, hogy nagyméretű videó fájlt akarsz bele húzni. Ekkor elkezdi összerendezni őket, és ez bizony időbe telik. Ha nem nyúlsz hozzá, akkor elvileg nem fog kifagyni, de várni kell egy kicsit.

2012. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2012. aug. 10. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!