Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? Itunes winamp?

Mit csináljak? Itunes winamp?

Figyelt kérdés
Régen megszívtam az itunes-al mivel amikor lett gépem és feltelepítettem a gépemre ráduktam az ipodom... és miután nem volt az én gépemen meg az a zene ami az ipodon. Így törölte a drága. Nem kell momdanom kisebb szívinfarktust kaptam!! Na a lényeg tanultam belőle. Szóval odaadta az egyik friendem az ipodját... természetesen ennyi tapasztalat után volt annyi eszem, hogy utána nézzek mit tudok tenni, hogy a haverom zenéit megmentsem... blabla... szóval letöltöttem a winamp 5.5 ha jól tudom. És ide mentettem a cuccait. Na már most a gépemen már két féle stílusú zeném van winampos meg itunes-os... nő vagyok előre szólok senki ne lepődjön meg a tudatlanságomon. Az egészet nem értem mi milyen fájl ecetera... örülök, hogy ennyit kihoztam önmagamból. Szóval mit csináljak, hogy mp3-ba konvertálja ezt a kb 2000-3000 mennyiségű zenét. Mert leakarom menteni cd-re. Lehet az itunes-t is törlöm. mivel utálom mint a fene... átkonvertálta az összes zeném!!! Kész vagyok. Ja és még egy hülye kérdés: nem romlik le a számok minősége azzal, hogy ide oda konvertálom őket. Pl hogy most mp3-ba szeretném? Mivel mindig rettegek az adatvesztéstől. Nehezen gyűjtöttem össze a zenéimet. Egy kis segítségnek örülnék. Mivel a női agyam ennyire futotta... most már rohadt türelmetlen vagyok és egyhelyben topogok! Mit kell csinálnom????
2009. júl. 20. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem,hogy el kell menjünk Portis Lajos nemzetközi sakknagymesterhez,hogy legyen szíves,és jöjjön,bogozza ki a szálakat,mert átlagos ember erre már nem képes.


Ittál?

2009. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de kedves vagy! :) Nem ittam. Most miért mondod. De végre röhögök. Azért mert nem értek hozzá?? Átolvostam még1x nekem tök tiszta a kérdés. Mit nem értesz? De inkább én nem értem. :D :)
2009. júl. 20. 23:07
 3/9 A kérdező kommentje:
nem értem mit nem értesz... de most jót röhögök azon, hogy lehet hülyét kérdeztem de nem. Várj még várok ha mindenki hülyének néz és nem érti... akkor igazad volt. Én amúgy is néha hülyén magyarázok és kevesen értik mit beszélek. :D :) Jajjj tök fáradt vagyok. És utálom ha nem értek valamit!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2009. júl. 20. 23:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem értek.


Az itunes és a winamp zenelejátszó szoftverek,azaz nem "bennük" találhatóak meg a zenék,hanem valahol a számítógépen/egyéb adathordozón-ők csak lejátsszák.


Az ipodon nem tudom,hogy milyen formátumban vannak a zenék,de valószínűnek tartom,hogy eleve mp3-ban.

2009. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
őőőőőőőőő igen ám. Én bárhogy is keresem amit a winampra raktam az nincs a gépen csak a winamp könyvtára mutatja. Se total commanderrel nem találom a számokat. Mintha nem is lenne. Itunesnál egy szóval nem mondtam, hogy azok a zenék nincsenek meg... azokat látom a gépen is(külön mappába). Tudom, hogy ezek lejátszók. De pl. az itunes miért konvertálta át a zenéim? a fájltípusnál azt írja MPEG nem tudom mi ez... de semmiképp nem mp3-nak tűnik... nem értem!!!!
2009. júl. 20. 23:19
 6/9 A kérdező kommentje:
semmit nem értesz??? :D És akkor én??? :D :)
2009. júl. 20. 23:20
 7/9 A kérdező kommentje:
a könnyem is kicsordult... a röhögéstől!!!! :D :)
2009. júl. 20. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor telepíted az iTunes-t, akkor tiltsál le mindenféle önállóságot. Először én is megszívtam. Azóta minden kérdésére a válasz következetesen nem. Eleinte még elolvastam a kérdéseit, de később rájöttem, hogy úgyis csak szívatni akar :D Szinkronizációt ne engedd, automatikus konvertálást úgyszintén. Így valamennyire kezelhető a cucc. A kovertálgatástól pedig romlik a zene minősége.

Nade. Ha jól értem, akkor te most le szeretnéd menteni a tenét az ipodról. Ehhez nem kell iTunes. Egyszerűen engedélyezd a rejtett fájlok/könyvtárak megjelenítését. Total Commanderben Beállítások/Álatlános beállítások ->Képernyő menü->pipáld ki a 'látszik a rejtett/system fájl' pontot. OK.

Ezután egyszerűen bemész az iPodba (mint külső meghajtó), és a music mappát átmásolod (Lehet, hogy valamelyik másik könyvtárban lesz, nézd végig, nincs olyan sok). A fájlneveken ne csodálkozz, azokat nem lehet eredeti állapotba visszahozni, random betűk lesznek. Ja, és a zene is ömlesztve van az ipodon.

2009. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már engedélyeztem régebben hogy átkonvertálja a zenéim.. szóval romlik tőle a minősége? akkor fasza. akkor megpróbálom a totál commanderen keresztül. köszönöm a segítséget! :)
2009. júl. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!