Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » USB adatvisszaállítás-hogyan?

USB adatvisszaállítás-hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy Kingston 2Gb-os USB-m.Fontos adatok voltak rajta(főleg programok és zenék).Találtam egy Windows-t,ami USB-ről futtatható.Fel is másoltam az USB-re,de az okos Winfos letörölt róla mindent,holott semmit nem kérdezett tőlem.(azért kiírhatná,hogy bocs,most törlöm a fájljaidat...).Na mindegy,próbáltam több programmal(PC Inspector File Recovery,Pandora Recovery).Mindkettőnél hasonló gondok vannak:csak a jelenlegi fájlokat lássák(amit a Windows felmásolt),de a régieket nem.Meg csak bizonyos fájlokat keresnek(képformátumok,MS Office fájlok ,csak exe-ket nem)

Valaki tud olyan programot,amellyel vissza tudnám állítani a fájljaimat és mappáimat?


2009. júl. 20. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Másoltál, vagy rendszerre formáztad az USB-t?
2009. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Get Data Back, esetleg DiyDataRecovery Diskpatch.

Ha jobb ötleted nincs, mindkettő megtalálható a Hiren's BootCD-én.

2009. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem másoltam,hogy a Windows mit csinált,azt nem tudom.A Hirens jó ötlet, meg is van valahol,mindjárt elővakarom és kipróbálom!
2009. júl. 21. 06:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!