Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a bekapcsolás...

Miért nem megy a bekapcsolás a Windows tűzfalának?

Figyelt kérdés

Ennyi az egész hogy be akarom kapcsolni és ezt adja ki:

[link]

És kb:2-3 napja mi baja lett?


És egy másik gyors kérdés ha a VGA-m 60fps-t tud maxon produkálni akkor mint a képen is látszik miért csak 16fps-sel megy és így üresjáraton is a proci meg a ram egyfolytában ugrál a proci ált.10-30% a ram 22-45%-ig minden nap és az fps is.Miért?



2012. aug. 12. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi fiúk de ebből nem nagyon jött le semmi se.Egy egyszerű gyors magyarázattal kérhetném ehez nem nagyon értek vagy csak én nem vettem észre benne a megoldást?
2012. aug. 12. 23:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Az van, hogy valamiért nem működik Windows Vezérlőpultban a tűzfal, ugye? Ezt okozhatja trójai is, futtasd le a vírusirtót.
2012. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem és nem találtam vírust.
2012. aug. 13. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Rakd újra, telepítési hiba (vagy rossz a telepitőd).
2012. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem jön be nekem az a kép amit ki linkeltéél de ha az a baj amire gonolok csináld ezeket

Start, Futtatás : cmd.exe

azután

ezet illeszd be és enter : Rundll32 setupapi,InstallHinfSection Ndi-Steelhead 132 %windir%\inf\netrass.inf


azután


beirod aztat hogy



Netsh firewall reset


és


ENTER


azután beirod aztat hogy


firewall.cpl


és azután ha mindent jol csináltál bejön a tüzfal

és kapcsold be és a gépet kapcsold ki azután kapcsold be a ggépet és a tüzfal már müködni fog Enyi!!

2013. máj. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!