Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel eltudjuk menteni a windowsunkat 7est, hogy ami most felvannak telepitve programok azok rajta maradjanak es ha ujra kell telepiteni akkor csak ezt "elohuzzuk"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a 7-es alapból tudja, ennek ellenére én a NortonGhost nevű progit szoktam használni. Elmentem az egész "C" partíciót a "D"-re és ha gond van, visszateszem onnan...
2012. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogyan kell visszatenni a patriciot?


Ha pl. tokre elromlik a windows hogy felse jon akkor hogyan teszem vissza.

Vagy ha annyira lelasul a renedszer es csak ujra akarom tenni az elmentett patriciot,akkor lehet csak?

Leformaza magat es az ures patriciora masolja az elmentett ami egy masik patricion kell hogy legyen?

2012. aug. 18. 13:21
 3/3 anonim ***** válasza:

A NortonGhost-hoz van egy telepítőlemez. Erről felteszed a gépre és így tudod elmenteni a partíciót.

Visszaállításnál erről a telepítőlemezről bootol és ott tudod kiválasztani, hogy melyik mentést állítsa vissza. Ekkor a rendszerpartícióról minden törlődik és bájtra pontosan az kerül rá vissza, mint amit elmentettél régen. Formázni sem kell előtte semmit...

2012. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!