Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnék eredetin WoWozni?

Hogy tudnék eredetin WoWozni?

Figyelt kérdés
Két éve játszom WoW Catával, de csak hétvégenként és tört szerón, de szeretnék eredetire menni, hogy ha kijön a MoP azzal is tudjak játszani majd...Azt tudom, hogy mindenképp pénzbe kerül, de mennyibe? És csak a Battle.net-en keresztül tudom megvenni? Illetve, az alap játékokat is meg kell vennem, és majd a MoP-ot is külön? Lehet nagy kérés, de valaki leírná, hogy tudom megszerezni, legalább a Cata legújabb patchéig? (Lehet hülyeséget kérdezek, de nem nagyon vagyok benne otthon :S) Előre is köszi!

2012. aug. 26. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Bemész egy 576-ba és ott veszel 60 napos játékkártyát. Én 3 ezer forintra emlékszem, de lehet hogy több/kevesebb. Igen, kell az alapjáték és a MOP is külön. A többire nem tudok válaszolni :)
2012. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Meg kell venned a Battlechest-et (Alapjáték+BC), a Wrath of the Lich kinget é Catát és a MoP-ot.

A 60 napos feltöltőkártya aszt hiszem 6000 körül van.


[link]

Itt 20 €-ért megveheted az összes eddig megjelent kiegészítőt.

Nem tudom, hogy dobozos verzió vagy digitális, de 20 euró jó ár érte.

Magyarországon dobozosban nem tudom mennyiért lehetne megvenni, de sztem kb. 15 ezerért.

2012. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg ma vedd meg a WoWot mert maig minden kieg. 20 euro (5.500 Ft) alapbol meg 65 euro (18.000 Ft) [link] Am elso aktivalaskor kapsz egy honap ingyen jatekot.
2012. aug. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Am szerintem a digitalisat vedd mert akk nincs szalitas hanem egybol jatszhatsz, meg ha jol latom a dobozosbol kifogytak (Nem csoda :D)
2012. aug. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oksa. Köszi mindenkinek! :)
2012. aug. 27. 10:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy olyan kérdésem lehetne, hogy ha most megvásároltam a neten az összeset akkor fognak valamit postázni? Mert nem teljesen értettem, de ott azt írták, hogy ott tölthetem le a frissítéseket stb, de akkor most még küldenek nekem valamit postán?
2012. aug. 27. 11:17
 7/10 A kérdező kommentje:

Mármint digital copy-t azaz digitális másolatot vettem, az ugye gondolom, hogy letöltöm és kész, de kaptam egy emailt h 2-3 napon belül megérkezik amit rendeltem?! akkor ez mit jelent?


Thank you for making a purchase from Blizzard Entertainment.


Your order should ship within the next 2-3 business days(weekends and holidays excluded; shipping of Battle.net Authenticators may take up to 3 weeks). You have purchased a digital upgrade for World of Warcraft. To download the most recent World of Warcraft game client, go to Battle.net account management.

World of Warcraft: Cataclysm has been added to this Battle.net account.

You can begin playing Cataclysm immediately. Have fun!

2012. aug. 27. 11:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem postaznak semmit, de a kod megvan ugye?
2012. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg megvan :) Már minden okés! :) Köszi! :) Amm de hallottam egy olyanról ma az egyik guild társamtól, hogy ha külföldi címet adtam meg az accountomhoz, akkor elvileg golddal is fizethetem a havi díjat. Ez tényleg így van?
2012. aug. 27. 20:02
 10/10 anonim válasza:
Hát azt kétlem.....én még sosem halottam róla de ez nem tűnik igaznak! Bár én nem tom
2012. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!