Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 3ds max 9 ben miért nem megy...

3ds max 9 ben miért nem megy úgy mint a Herby nek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nemrég a 2013 as verziónál még ment rendesen, most ujraraktam, csak ezért és semmi külömbség!Miért nem úgy húzom, nyújtom mint azelőtt.Mindig csak 2 irányt birok és a 3. at sose!P L S h e l p!

2012. aug. 26. 14:47
 1/2 junior1234 válasza:
próbáld az irányok metszésébe vinni az egeret amelyik irány sárga lesz azt módosítod.
2013. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lehet hogy hülyén fog hangzani amit írok, de HErBY amatőr szinten ért a max-hoz, éppen csak ilyen "elkezdem és kész" szinten. én is nézem HErBY-t, de aki a max-ról azt mondja, hogy nem érzékel hangokat... hang alapján mozgatni, textúrázni is lehet benne, nemhogy érzékelni. hát na... a kérdésre válaszolva, ha jól értem a problémád: a 3 irányt nyilak jelzik. minden nyíl között van egy négyzet, összesen 3. egyszerre ezekből csak 1 lehet aktív, azaz 3 irányba egyszerre nem tudsz mozgatni, csak 2-be. viszont ezután mozgathatod a 3. kimaradt irányba. remélem a kérdésre válaszoltam, ha meg nem, akkor ráfogom arra hogy sok az idő XD
2013. szept. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!