Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom a mikrofont bekapcso...

Nem tudom a mikrofont bekapcsolni. Segitseg?! JUTALMAT KAP AKI SEGÍT!

Figyelt kérdés

Windows Xp-t használok és nemtudom h melyik a legjobb program, Én már letöltöttem rengeteget,csak nem tudom használni.

Kérlek segítsetek ! a sírba fog vinni a miki xd


2012. szept. 9. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a jutalom?
2012. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a jutalom
2012. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A programok többségében - ahol mikrofont lehet használni -, általában van olyan beállítás, hogy melyik eszközt akarod igénybe venni, ha kiválasztod, működnie kell.

Vagy nem jó helyre dugtad be.

Vagy törött a mikrofon kábele.

Vagy levan tiltva a Windows hangrögzítő beállításoknál, nézd meg.


Mi a jutalom?

2012. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

ez meg is volt csak nem tudom használni a programot.szenvedtem vele sokat,de a végén már a hangszórómat is kikapcsoltam. A mikrofon jó,mert most vettem.:D csak én vagyok a nyomi,mert még ezt sem tudom xd


Mivel akarod h megjutalmazzalak? :PP csak szerényen.

2012. szept. 9. 20:33
 5/5 ncore83 válasza:
Van olyan (laptop) hogy cinkes a beepitett mikrofon. Lehet hogy a hangkartyad driver-e a rossz, regi, hibas. Eszközkezelöböl vagy tiltsd, vagy frissitsd.
2012. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!