Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows media playerrel...

A windows media playerrel megnyitom egy avi filmet és egyáltalán nem nyitja meg. Eddig megnyitotta, most mért nem?

Figyelt kérdés

#avi #wmplyaer
2012. szept. 9. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kodek hiba
2012. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egy kicsit bővebben nem tudnád elmesélni, hogyan lehetne orvosolni?
2012. szept. 9. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
loetöltöd a k lite kodek packot
2012. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ncore83 válasza:
letöltöd a VNC playert, ami ingyenes, es teljjessen megoldja a codec hibakat.
2012. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Golan Trevize ***** válasza:
utolsó: nem VNC, hanem VLC player, gondolom...
2012. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Windows Media Player egy kalap sz*rt sem ér. Nagyon sok mindent nem játszik. Helyette alternatívaként tudom javasolni a VLC-t, vagy a K-Lite codec packkal együtt érkező Media Player Classicot.


A VLC-ben, ha jól tudom, bele vannak építve a kodekek, szóval letöltöd, feltelepíted és menni is fog. Nagyon jó kis lejátszó, sokat tud. A WMP meg csak egy gagyi alap Windows-os lejátszó sok hiányossággal. Visz bizonyos dolgokat, de nem az igazi.


Amúgy, ugyanazt nem nyitja meg most, amit régebben megnyitott? Vagy más avi fájlokról van szó? Mert avi és avi között nagy a különbség.

2012. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kopasz55 válasza:
telepíts linuxot! Nekem Ubuntu linuxom van a gépen teljesen stresszmentesen végzi a dolgát mindent lejátszik, minden feladatra jó. Két éve telepítettem félévente frissítem az új kiadásokra. Játékon kívül mindenre jó.
2012. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ncore83 válasza:

Golan Trevize:

Igen, koszi a javitast, kicsit mashol voltam agyban... :)

2012. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
VLC-t támogatom de a codec pack féle szemeteket ne tedd fel mert semmi értelme. 6 éve élek nélküle és minden film elfutott eddig gond nélkül a laptopomon.
2012. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dexxter182 válasza:

Ne szivassátok már!

DivX.com

Ingyenes letöltés, és ott kiválasztod mit szeretnél feltenni. Természetesen codec-et, esetleg ha kell a player-t is bár én azt sosem használom.

2012. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!