Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem kezeli le a fájl...

Mért nem kezeli le a fájl kiterjesztéseket az Outlook Express 6? A fájlhoz nincs társítva a művelet végrehajtásához szükséges program, adja meg a társítást a vezérlőpult mappabeállítások alkalmazásával.

Figyelt kérdés

OS: XP 32 bit, 2 hetes, csak az Outlook nál csinálja ezt minden mást lekezel.

A régi leveleknél lép fel a probléma amiket átraktam az új rendszerre.

Ha a most küldök neki levelet -> felismeri dokumentumot.


2012. szept. 11. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Outlook express egy kupac trágya, ne használd, ha jót akarsz magadnak és másoknak!

Thunderbird, The Bat! pl. sokkal jobbak!

2012. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek! De a felhasználó szava szent. Ha ahhoz szokott hozzá nincs mit tenni.
2012. szept. 12. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel vitatkoznék. Én mindenkit igyekszem lebeszélni az Outlook expresszről, mert mindenkinek jobb úgy.

Ha a user nem teljesen agyhalott, egy Thunderbird-öt simán meg tud szokni.

2012. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha a munka adód azt mondja ez legyen.-> Akkor ez lesz. Vagy keress mást. Nekem is egyszerűbb lenne az életem... Újra telepítés (office) nem oldotta meg a problémát.
2012. szept. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!