Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet feltorni/eltoroln...

Hogyan lehet feltorni/eltorolni/megjeleniteni/akarmit csinalni egy kodolt zip file-al?

Figyelt kérdés
Youtubon lattam egy videot ahol egy programot mutattak be, aleirasban ott volt a letolto link is..a passwordot pedig mashonnan kellet volna letolteni csak az volt a baj, hogy mar el volt tavolitva..irtam uzenetet is a szemelynek de az nem valaszolt vissza..ezert erdekelne hogyan lehetne valamit csinalni, hogy tudjam kicsomagolni a programot...

2012. szept. 11. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudhatod milyen bonyolult és hosszú a jelszó, leginkább sehogy. Egy jelszótörő nem fogja neked belátható időn belül megfejteni, ha nem pár karakterből vagy szótározható kifejezésből áll.


Ha a program valódi, azt máshonnan is le kell tudnod tölteni jelszó nélkül. Ha valamilyen hack vagy egyéb olyan program ami nagy nyilvánosság számára nem lenne elérhető (mert mondjuk nem legális), az a legtöbb esetben kamu, és csak el akarják érni hogy a letöltéssel pörögjön egy számláló, esetleg fizess is a semmiért.

2012. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a gond ezekkel a jelszavakkal, hogy csak 7 karakterig érdemes nekiállni feltörni. Mivel te nem tudod hogy hány karakteres a jelszó így nem tudod hogy meddig fog tartani. 8 karakternél már sajnos évekig, ezért nem érdemes nekiállni...
2012. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem kamu mivel akik eloszor toltottek le azoknak mukodik, es sok jo visszajelzes van a hozzaszolasoknal..csak az a baj hogy a passwordot letololtek, igy nincs honnan letolteni..neztem hol lehet letolteni mashol, de nem kaptam meg..A program neve facebook stats viewer v7.5 anyit csinal, hogy meg tudod nezni kik nezik a profilodat..szerintem valami hazi keszitesu progi lehet ezert nem lehet megkapni sehol

Vagy esetleg nincs valami trukk amit program nekul alkalmazhatnak? winzipbe valami allitas vagy akarmi?

2012. szept. 11. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:

A jelszót nem tudod megkerülni.

A facebook nézettség pedig nem mérhető, mivel azt a szerverről kellene lekérdezni ami nem figyeli ezeket.

Youtube-ra olyan videót rak fel mindenki amit akar, és ha ért hozzá akkor olyan körülményeket hoz létre benne ami hihető lehet.


Az, hogy egy kíváncsiságot felkeltő dologgal egy programot próbálnak terjeszteni, az akár vírus is lehet vagy kémprogram. A videóval beetetnek, és te magadtól telepíted azt egy más dolog reményében. Próbálj kicsit elővigyázatos lenni, és átgondolni hogy ha ilyet senki nem tud csinálni, akkor hirtelen miért van egy kósza videó erről a neten.

2012. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ertem, koszi a valaszokat
2012. szept. 11. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Van jelszófeltörő program. Az annyit csinál, hogy végigpróbálgatja az összes létező jelszót. Ez nem ördöngösség csak hülyeség, mert 1000 évig sem végzel...
2012. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

...a lényeg:

[link]


[link]


[link]


Már az előző ilyen hullámnál is azt hittem túl késő szólni, de úgy látszik, hogy még mindig hajtja a kíváncsiság az embereket, hogy vajon kik látogatták a Facebook profiljukat. Az ilyen alkalmazások sajnos egytől-egyig hamisak. Bár vannak, amik csak terjesztik magukat, könnyen előfordulhat, hogy kártékonyak is lehetnek (pl. jelszavakat és más adatokat lopkodnak). Minden alkalmazás elkerülendő, ami ilyen funkciót ígér.


A Facebook nem biztosít lehetőséget az alkalmazásoknak arra, hogy kilistázzák kik látogatták egy felhasználó profilját. Ha ilyen alkalmazással találkozunk, azt nyugodtan jelenthetjük a Facebook felé, hisz csalásról van szó.


Nem szabad ezt összekeverni a felhasználók közötti kapcsolatteremtések követésével, hisz ahhoz könnyen hozzá lehet férni, hogy ki milyen bejegyzéseket lájkolt, kommentelt, stb. A profil látogatásokról viszont nincs semmiféle visszamenőleges adat!


A biztonság kedvéért töröljük ezeket az alkalmazásokat az alkalmazásaink közül, és egy jelszóváltoztatás mindenképp javasolt, ha ilyenekre kattintottunk, és adtunk engedélyeket.


Aki nem hiszi, olvassa el a hivatalos Facebook dokumentációban (angolul,

[link]


Forrás: [link]


stb...

2012. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!