Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan programot, mely folyamatosan rögzíti a képernyőn történteket, majd egy kombinációra eltárolja az utolsó 30 másodpercet? Próbálkoztam ilyen felvevőkkel többel is de nem találtam használhatót.

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 09:57
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

Nem írtad konkrétan mire kell.

Makrórögzítő néven futott egy ilyen program win 3.1 alatt, ami minden billentyűleütést, egérmozdulatot rögzített és azt vissza lehetett játszani. Melóhelyen ezt több száz tétel átárazásához használtuk.


Ha csak magát a képernyőt akarod videóként rögzíteni, arra is sok program létezik (grabber).

2012. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Videó rögzítő kéne. Sok felvevőt kipróbáltam már de nem találtam olyat ami folyamatosan vesz, és csak az utolsó xy másodpercet menti le.
2012. szept. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!