Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol található illetve mi a...

Hol található illetve mi a címe annak honlapnak, ahol egy új gép beüzemeléséhez minden program megtalálható? Új programok az Adobe Readertől minden megtalálható ott?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 01:24
 1/5 algopirin ***** válasza:

Van ilyen oldal úgy hívják internet.

Csak mindent meg kell rajta keresni ami éppen kell.

2012. szept. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvan amit kerestem: www.ninite.com :)
2012. szept. 23. 11:10
 4/5 algopirin ***** válasza:

Érdekes oldal...

Azért én vigyáznék az ilyen "Ninite" féle oldalak saját telepítőjével, ez úgy tűnik kivételesen nem vagy tényleg nagyon ügyesen csinálja de az ilyenek szokták a kisgenyo toolbarokat és egyéb Babylon féle programokat és társait sunyiban a gépre felrakni.

Én inkább az eredeti "gyári" telepítőnél maradnék, de hát ezt mindenki eldönti magának.

Telepitösdi meg úgy működik amire szükséged van azt letöltöd és elteszed legfeljebb ha alkalom adtán kell és van frissebb vagy jobb akkor keresel másikat, ok. ez így sokkal kényelmesebb de azért lehet még meglepi ha egy külső program fogja telepíteni amit akarok.

Szóval sok szerencsét hozzá...

2012. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a szoftverbazis.hu -t ajánlanám neked..
2014. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!