Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aion Free-to-Play az milyen?...

Aion Free-to-Play az milyen? Nem kell hozzá regisztrálni és ugye egyedül tudok vele játszani?

Figyelt kérdés
Mert 1 éve letöltöttem és akkor nem tudtam vele játszani mert regisztrálni kellett és akkor meg interneten ment más emberekkel. És most nem rég megtudtam hogy van free to play ami azt takarja hogy magadtól játszol vele mint egy játék és nem fejlődni kell és más gépelőtt ülő emberekkel küzdeni. Én úgy halottam nem kell ilyen regisztráció és nem lesznek benne olyanok akiket más emberek irányítanak hanem mint egy normális játék végigviszem. A free to play az ugye ilyen? vagy az milyen?

2012. szept. 22. 09:11
 1/2 anonim válasza:
Rosszul tudod. A free to play annyit tesz, hogy most már ingyen játszhatsz, de egyéb funkció le van tíltva a játékban. Pénzel feloldhatod őket. Más emberekkel kell játszanod, mivel mmorpg.
2012. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyi változott hogy ingyen lehet játszanni de szélyel vagy korlátozva.Magyarul ingyen be lehet lépni de GoldPacketett meg kell vegyed ha normálisan akarod játszanni.
2013. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!