Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lock Folder Xp 3.1 mappa...

Lock Folder Xp 3.1 mappa elrejtő programnak lejárt a 30 napos licensz, és amiket eltüntettem mappákat, most nem tudom megnyitni mert maga a program sem működik. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Ha letörlőm a programot vissza állnak a mappák?

#mappa elrejtés #Lock Folder
2012. szept. 29. 20:31
 1/4 algopirin ***** válasza:
Máskor ne használj ilyen szir-szar programot ha egy kicsit logikusan gondolkozol találsz egyszerűbb és kézenfekvőbb megoldást ha valamit el akarsz "rejteni" vagy hogy más ne férjen hozzá nem feltétlen kell hozzá külső program.
2012. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És most mit tudok csinálni?
2012. szept. 29. 21:09
 3/4 algopirin ***** válasza:

Megnézed a gyártó oldalán a helpet vagy faq-t ilyenkor mi van, de gyanítom hogy ha lejárt a licens akkor meg kell venni csak akkor nyitja ki, ha meg uninstall és használhatóak a fileok akkor igazából meg nem is ért semmit.

Másik megoldás keresel hozzá valami nem teljesen legális módszert amitől működik tovább értsd jól serial vagy crack aztán "vissza lockolod" a file-okat és el is felejted az ilyen szir-szar programokat.

2012. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos,mivel nem kaptam megfelelő választ és nem is találtam erről semmit,ezért letöröltem a programot és minden mappa visszaállt a helyére!!!
2012. dec. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!