Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék kérni egy olyan...

Szeretnék kérni egy olyan programot, amivel futtatni tudom a . Cs kiterjesztésű fájlokat. Linkelne valaki egyet?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

#.cs
2012. okt. 4. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Microsoft Visual Studio 2005/2008/2010/2012/ C# Express.


Ott pedig le kell fordítani (F5- Debug).

2012. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de sajnos nem találok sehol olyan programot ami jó lenne. Nincs épkézláb letöltő link.
2012. okt. 6. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

De leírtam, hogy azok közül tudsz választani. Például a Microsoft Visual C# Express ingyenes is, de segítek, innen le tudod tölteni: [link]


Ezt feltelepíted (ez még csak az, ami magát a programot letölti), majd ha az felrakta teljesen, akkor megnyitod, Ctrl+Shift+N, New Console Application, majd megjelenik egy újabb ablak, ahol tudsz írni. Oda bemásolod azt, ami a .cs fájl tartalma (jegyzettömbbel meg tudod nyitni), majd F5 (mindent törölj ki, ami alapból az új projektben van)

2012. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!